Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ İLE İLGİLİ SORU VE CEVAP
 DOHAD | DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ | DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ İLE İLGİLİ SORU VE CEVAP
Mesaj icon Konu: üyelik Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
berna alancı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4

Alıntı berna alancı Cevaplabullet Konu: üyelik
    Gönderim Zamanı: 18-Mart-2009 Saat 19:14
merhaba ben yeni kayıt oldum sitenize,ancak üyelik ücreti konusunu anlayamadım.sitenize üye olmak ücretlimi yani

Düzenleyen berna alancı - 18-Mart-2009 Saat 19:30
berna
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mart-2009 Saat 19:31

Merhaba Berna Hanım,

Sismikaktivite'de üyelik bir ücrete tabi değil.
Dernek (DOHAD) üyesi olmak isterseniz,onun bir ücreti yani aidatı var.
Sevgiler
IP
berna alancı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4

Alıntı berna alancı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mart-2009 Saat 19:41
teşekkür ederim.yani yanlış anlamadıysam ben üyeliğim için herhangi bir ücret ödemiyorum öylemi?
berna
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Mart-2009 Saat 19:45
Orjinalini yazan: berna alancı

teşekkür ederim.yani yanlış anlamadıysam ben üyeliğim için herhangi bir ücret ödemiyorum öylemi?

Ödemiyorsunuz,Berna Hanım.
IP
aysan orer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2

Alıntı aysan orer Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2009 Saat 19:50
ıyı aksamlar,
ben sureklı Cafer Gunday Bey in olcumlerini forum bolumune gırerek takip ederdım.
ortalama 1 haftadır gırısıme ızın verılmıyo.yetkım yokmus.anlıyamadım degısıklık nerde oldu.Cafer Bey ın ulasılılırlıgımı degıstı,bendemı bı sıkıntı var bılemıyorum.ve ben ılk fırsatta bunun duzelmesını dılıyorum.cunku kendısını buyuk bı ılgı ıle sureklı takıp ederdım.aslında nereye yzacagımdan cok emınde olamadım.buraya bı yazıyım dedım.lutfen bır cevap alabılırsem cok sevınırım.
tesekkurler...
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2009 Saat 20:43
sevgili Aysan orer Cafer beyin ölçümlerini ve diğer bazı başlıkları görmek için DOHAD üyesi olmanız gerekiyor. sevgiler..
IP
CAFERGÜNDAY
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 6040

Alıntı CAFERGÜNDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2009 Saat 23:32
Sayın Aysan Orer,
Öncelikle ifadelerinizin ve ilginizin, bundan sonraki çalışmalarımda ve sorumluluk duygumda önemli bir motivasyon kaynağı olacağını bilmenizi isterim.
Konu bizi aşan bir olay, Yönetim Kurulu'nun aldığı bir karara dayanıyor, alınan karara iki noktada hak veriyorum, birincisi, tüzel kuruluşların çalışmalarından, hukuki olarak seçilmiş Yönetim Kurulu sorumludur. Biliyorsunuz bu konular hassas konular, farkında olmadan heyecanlı bir şeyler söyleriz, vatandaşı paniğe sevketmekten soruşturma açılır vb. bir sürü problem. İkincisi, bu çalışmaların ( Dernek çalışmalarının, istasyonların işletilmesinin vb. ) bir maliyeti var, bu maliyete katılmadan üretilen bilgiden talep etmek bence pek doğru değil. Dışarıdaki insanlardan bize ne demiyoruz tabii ki, ancak, insanlarımız da karınca kararınca  ( sanıyorum ayda 5 - 10 TL gibi bir rakam ) katkıda bulunmalı. Bu platforma hizmet eden insanları ücretli çalıştırmak isteseniz, zaten çalıştıramazsınız, çünkü, ciddi bir bütçe ister, bizler gönüllü olarak yardımcı oluyoruz, maddi veya kariyer açısından bir beklentimiz olamaz, ayrıca bu bilgiler kazanç amaçlı üretilemez, aksi takdirde, uzakdoğudaki tsunami sırasında abone olunmadığı için haber vermeyen ülke konumuna düşersiniz ki, bu tavrın affı olmaz. O anlayışta olan bir yerde de bendenizin olması mümkün olmaz. Çünkü, böyle önemli ve kutsal bir görev için bilgimi ve emeğimi para karşılığı kiraya vermem, ürettiğim bilginin de para karşılığı pazarlanmasına müsaade etmem.
Bu platform, böyle bir platform değil, yaşaması için ve yanlış anlaşılmalara meydan verilmemesi için böyle bir karar alındığını düşünüyorum, ama son söz doğal olarak, değerli Yönetim Kurulu'nundur.
İlginize ve düşüncelerinize tekrar teşekkür ederim.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05a
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide