Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
SİZİ TANIYALIM
 DOHAD | FORUM | SİZİ TANIYALIM
Mesaj icon Konu: Sizi tanıyalım Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Konu: Sizi tanıyalım
    Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2007 Saat 14:55

Sn Ataberk bey bize kendinizi biraz tanıtırmısınız

IP
ataberk
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6

Alıntı ataberk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2007 Saat 15:51
ben izmirden katılıyorum 20 yaşındayım küçükten beri depremle ilgileniyorum
IP
ataberk
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ataberk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2007 Saat 16:05
2 kez katılarak össye deprem mühendisliğine gitmeyi düşünüyorum bu siteyi önceden beri giriyordum yeni siteniz daha güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim.
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2007 Saat 16:22
Sizinle tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum sitemize çok faydalı olacağınıza inanıyorum.Sevgiler

Düzenleyen FUAT AGALDAY - 26-Eylül-2007 Saat 18:18
IP
ataberk
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ataberk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 21:02
sağolun fuat beyler
IP
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 357

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Eylül-2007 Saat 17:53
1979 yılında Jeoloji Mühendisliği öğrencisi olarak başladığım Üniversite hayatımı 1986 yılında Uluslararası ilişkiler Bölümünden Mezun olarak tamamladım, 1,5 yıl kadar bankacılık deneyiminden sonra 1988 yılında (Türkiyenin çarpıklıkalrı nedeniyle) İçişleri Bakanlığında Sivil Savunma Meslek Memuru olarak göreve başladım, birkaç yıl İl Sivil Savunma Teşkilatlarında görev yaptıktan sonra Ankara Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birliğine atandım 1993 yılından itibaren meydana gelen yurt içi yurtdışı pek çok doğal afette yürütülen Arama ve Kurtarma çalışmalarına katıldım, ülkem için faydalı olacağına inandığım birçok projenin altına imza attım, 2006 yılında verilen Birlik Müdürlüğü görevinden feragat ederek Haziran ayından beri bir kamu kurumunda Sivil Savunma Uzmanı olarak görev yapıyorum.

Meslek hayatım boyunca mahiyetimde çalıştırdığım personelime bir tek şey öğretmeye çalıştım, Arama ve Kurtarma faaliyetleri bir ekip işidir, asla tek başınıza hiç birşeyi başaramazsınız, artık o görevi  yapacak yeteri kadar yetişmiş personel var, bir o kadar da gönüllü dernek üyesi, ama insanları hayatta tutmak için faaliyet gösteren kişi ve kurum sayısı parmakla gösterilecek kadar az.

Aktif görevde bulunduğum süre içerisinde oldukça yıpranmıştım, göreve gitmek zaten yeteri kadar yıpratıcı olmakla birlikte asıl bizi yıpratan bürokrasi canavarı oldu, ancak şartlar ne olursa olsunTürk halkına hizmet etmeyi kendine görev edinmiş bir kişi olarak ülkeme hizmet etmek için en doğru yolu arayıp bulmak da benim diğer bir görevim,

Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru bir takımın üyesi olduğumu biliyor ve bundan onur duyuyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Ahmet Serdar DEMİREL 

Düzenleyen A. S. DEMİREL - 30-Eylül-2007 Saat 16:55
Doğa dengesini bozanlara birgün gelir mutlaka hesap sorar
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Kasım-2007 Saat 00:37
Sayın Ahmet Serdar Demirel, 27 Ekimden bu yana sitemizi ziyaret etmemişsiniz. Umarım önemli birşey yoktur.
IP
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 357

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Aralık-2007 Saat 15:40
http://ankara.sendeyolla.com/medyadetay.aspx?&tid=2&cid=37&id=81156 
önemli bir sağlık sorunum vardı ama birşey yapamıyorlar şimdi biraz daha iyiyim sağlık sorunumun nedeni depremler, ağrılarıma çare bulamadılar, herşey normal çıkıyor ama ben ağrıdan çıldırıyorum, sonunda kendimi tedavi etmeyi başarableceğim.

Yukardaki linke remimimi koydum ama derneğimizin reklamınıda yaparak :))))))) birde haber de yazdım çıkınca onuda burdan aktarırım sizlere bana bu yolu öğreten küçük arkadaşım Utku TANRIVERE'ye ise şükranlarımı sunuyorum

Düzenleyen A. S. DEMİREL - 25-Aralık-2007 Saat 15:44
Doğa dengesini bozanlara birgün gelir mutlaka hesap sorar
IP
deneme
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı deneme Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2008 Saat 08:35
deneme
IP
BURAK BAYDUR
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2

Alıntı BURAK BAYDUR Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2008 Saat 21:05
SLM BEN BURAK BU SİTENIN EN YENI ÜYESİYİM YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM AMA NE YAPACAGIMI BİLMİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLABAİLİRMİSNİZ???
BURAK BAYDUR
IP
aysel Özgezer
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU YEDEK

Gönderilenler: 1239

Alıntı aysel Özgezer Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2008 Saat 21:18
Orjinalini yazan: BURAK BAYDUR

SLM BEN BURAK BU SİTENIN EN YENI ÜYESİYİM YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM AMA NE YAPACAGIMI BİLMİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLABAİLİRMİSNİZ???
Merhaba
Burak Bey Hoşgeldiniz..yapılacak o kadar çok iş var ki..öncelikle sıradışı doğa olaylarını çok iyi okuyun..sonra deprem öncesi sizin yaşadığınız ,gözlemlediğiniz olayları bizlerle paylaşın..gözlemleriniz bizler için çok önemli..ayrıca elektrik,elektronik sistem,PC programlama,yazılım vs gibi özellikli işler açısından da desteğe ihtiyacımız çok..sevgiler
Varlığıyla birşey kazandırmayanlar, Yokluğuyla da birşey kaybettirmezler.."

IP
meltem dikel
DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ
Simge

Gönderilenler: 1207

Alıntı meltem dikel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2008 Saat 22:23
Burakcığım,merhaba,hoşgeldin.(Bilgilerine baktığımda Lise yaşında olmalısın)Aysel Hanımın tavsiyelerine ek olarak ben de okul açıldığında arkadaşlarınla birlikte okulunuzda bir gözlemci grubu kurmanızı,ve sıradışı  doğa olayları konusunda onları aydınlatmanı,ortak gözlemlerinizi bu siteye iletmenizi,hatta bunu bir proje çalışması şeklinde yapmanı önerebilirim.Sevgiler.
IP
BURAK BAYDUR
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı BURAK BAYDUR Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2008 Saat 20:54
AYSEL HANIM VE MELTEM HANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM OKULDAKI VE CEVREMDEKİ GÖZLEMLERE BAŞLAYACAGIM SAYGILARIMI SUNARIM
BURAK BAYDUR
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2008 Saat 20:08
merhaba...ben aslında hem yeni üyeyim hemde çook eski..yıllardır üye olmama rağmen sonradan  bazı şeyler değişmiş ve sanırım üyelikler tekrar yapılmış..her neyse belki yanlış duymuş olabilirim.. burada olmaktan mutluyum..üzerime düşen her görevi yapabilirim..herkese sevgiler...
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Kasım-2008 Saat 20:33
Hoşgeldiniz Betül hanım.Sitemiz çöktükten sonra bu site devreye girerken üyeliklerimiz yenilendi.Sitenin fomatındaki değişiklerin dışında,sistem aynı.
Gözlemlere devam :)
Sevgiler
IP
Mustafa Ölmez
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 334

Alıntı Mustafa Ölmez Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Şubat-2009 Saat 18:07
Selam,
Ne kadar kaçsam da yine beni buluyorsunuz. Doğru yere mi yazıyorum onu da bilmiyorum. Toplantıya katılamıyacağım diye Özcan hanıma vekalet vereyim dedim. Faks (Belge geçer) numarasını bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla. 
IP
Handan Altınell
Simge

Gönderilenler: 647

Alıntı Handan Altınell Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Şubat-2009 Saat 18:20
Mustafa Bey, hoşgeldiniz. Faks nosu 0212 5397448.. Selamlar
IP
Mustafa Ölmez
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 334

Alıntı Mustafa Ölmez Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Şubat-2009 Saat 18:23
Handan hanım hoşbulduk. O faks numarasına gönderemedim. Ama faks numarasını buldum. Vekaleti de faksladım.Teşekkürler
IP
Hakan Taylan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Hakan Taylan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2009 Saat 23:01
19 yaşındayım . Balıkesir üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümünü bitirdim..Tekrar üniversiteye hazırlanıyorum şimdi.Küçüklüğümden beri sporlar uğraşıyorum yüzme atletizm dalgıçlık dağcılık futbol hakemliği bisiklet triatlon ypmadğm ana spor dalı kalmadı herhalde :D hpsini lisanslı olarak yapıyorum.Ayrıca bu siteye ilgim ve aynı zamanda hobim olduğu için katıldım.Görür görmez üye oldum zaten. Balıkesirde bir deprem bölgesi sayılır kaplıcalar bakımından zengindir bildğiniz gibi bnde bir tutam yardım edebilirsem ne mutlu bana.Etkin olarak faaliyetlere katılmak istiyorum ..
IP
Arzu Aydoğan
Simge

Gönderilenler: 1166

Alıntı Arzu Aydoğan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2009 Saat 01:37

Sismik Ailesine hoşgeldiniz sayın Hakan Taylan Smile.

IP
Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05a