Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
GENEL BİLGİ PAYLAŞIMI
 DOHAD | FORUM | GENEL BİLGİ PAYLAŞIMI
Mesaj icon Konu: Gözlemler bölümünün kullanılması Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Konu: Gözlemler bölümünün kullanılması
    Gönderim Zamanı: 02-Temmuz-2008 Saat 23:22
Selam
Gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlarımız gözlemler bölümünü karşılıklı soru cevap şeklinde kullanmaktadır.Gözlemler bölümünün bu tür kullanımı kurallarımıza hem aykırıdır hemde gözlemlerin arşivlenmesini,analizini zorlaştırmaktadır.Gözlemler bölümünün amacı dışında yazılan msesajları kaldırmak zorundayım soru cevapm için genel bilgi paylaşım forumunu kullanabilirsiniz.Analayışınız için teşekkür ederim.

Fuat AGALDAY
DOHAD YK ÜYESİ
DOHAD Yönetim Kurulu Başkanı Teknik İşler
Sorumlusu Uyanın, kalkın, kalkının, öğrenin, öğretin...İlim çindede olsa öğreniniz..
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Temmuz-2008 Saat 19:07
Herkese selamlar Defalarca söylememize rağmen gözlemlerin altına hala gözlem yeri ve saati yazılmıyor eksik olan bu gözlemlerin pek anlamı kalmıyor lütfen gözlem yazan üyelerimiz bu konuya azami dikkat etsinler.Teşekkkür ederiz
DOHAD Yönetim Kurulu Başkanı Teknik İşler
Sorumlusu Uyanın, kalkın, kalkının, öğrenin, öğretin...İlim çindede olsa öğreniniz..
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Şubat-2009 Saat 13:25

Yeni üyelerimize yeniden hatırlatmak istedim.

Lütfen gözlemlerinizi, doğru konu başlığı altına ve gözlemin sonuna gözlem yeri   (Istanbul/Kadıköy gibi) ve saati yazmanızı rica ederim. Saygılarımla...
IP
özcan cabbar
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1076

Alıntı özcan cabbar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Nisan-2009 Saat 00:25
Arkadaşlar, tüm uyarılarılarımıza ve gözlemler bölümü kullanımı kurallarını sık sık hatırlatmamıza rağmen malesef bir işe yaramıyor.

Az önce bir gözlem bölümünde incelemek  için döndüğüm bir mesajı bulmakta inanın ki zorlandım.Çünkü o kadar gözlem olmayan, karşılklı sohbete dönen yazılar var ki, gözlemler onların içinde kaybolmuş durumda.

Bizler eğer sohbetlerimizi msn üzerinden veya özel mesajla, veya konu diğer üyelerin de bilgisini gerektiriyorsa forum bölümü genel bilgi paylaşımına taşıyarak yaparsak,bu çok sevdiğimiz sitemizi de daha verimli ve daha nezih bir şekilde kullanmış olmaz mıyız?

Zaman zaman hepimiz ayni hatayı yapıyoruz onun için sizden ricam mesajınızı göndermeden önce doğru yere mi yazıyorum diye bir kez daha kontrol ediniz.Ayni mesajı alıntılayarak sürekli tekrara neden olmayınız.

Gözlem bölümü kurallarına uymayan her mesajın, site yönetimi tarafından uyarıya gerek duyulmadan silinebileceğini, böyle bir durumda alınmaya kızmaya hakkımız olmadığnı hatırlatmak isterim.

Burası hepimizin, lütfen dikkat edelim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Nisan-2009 Saat 15:44

Herkese selamlar. Ben gözlem yapmak üzere gönüllü olarak yeni üye oldum. Adım Çiğdem Diyarbakırlı. Daha çok kendimi gözlemliyorum. Yani ruhsal durumumdan bazı ipuçları alabiliyorum. 99 depreminden sonra bunu farkettim. Acayip bir ruh haline bürünüyorum. Yani kimseyle konuşmak istemiyorum, bulunduğum yerde duramayıp, sürekli oda veya yer değiştiriyorum, baş bölgemde ağırlık hissediyorum. Ertesi gün de muhakkak bir deprem oluyor. Hatta yaşadıklarımın şiddetine göre depremin şiddetini tahmin edebiliyorum. Bu konuda çok ciddiyim. Artık çevremdeki arkadaşlarım da bana inanıyor, çünkü bir gün önce söylüyorum, ertesi gün deprem oluyor.

IP
özcan cabbar
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1076

Alıntı özcan cabbar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Nisan-2009 Saat 16:28
Çiğdem hanım merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz.Deprem öncesi hissettiklerinizi insan bölümüne yazabilirsiniz.Bu bölüm insanlarda ortaya çıkan değişimleri kayıt altına almak için düzenlenmiştir.
Kişisel tahmin yazmayınız.Tahmin içeren görüşlerinizi özel mesaj ile yönetime bildirebilirsiniz,veri analizleri yapılırken diğer parametrelerle birlikte değerlendirilecektir.
selamlar
Ya bir yol aç,ya bir yol göster,ya da yoldan çekil..
IP
mehmet demirel
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7

Alıntı mehmet demirel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mayıs-2014 Saat 17:10
Tekirdağ yeni çiftlik ve Marmara ereğlisi grsfikleri eğer artifakt değilse 0-15 gün aralığında ciddi bir alarm veriyor
dr.mehmet demirel
IP
ilkay hiçyılmaz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1

Alıntı ilkay hiçyılmaz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-2014 Saat 03:36
İzmir Narlıdere'de gökyüzü korkutucu. Hava bulutlu ve bulutlar sarı renkli.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05a
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide