Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
GENEL BİLGİ PAYLAŞIMI
 DOHAD | FORUM | GENEL BİLGİ PAYLAŞIMI
Mesaj icon Konu: Genel paylaşım Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   87 Sonraki >>
Yazar Mesaj
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Konu: Genel paylaşım
    Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2007 Saat 00:06

Bugünkü toplantımızda alınan kararlardan biride başlıkların takibinin zorluluğundan ötürü yeni konu açılmasını tüm forumlarda kapattık artık genel paylaşım adı altındaki başlık altına paylaşımlarımıza devam edebileceğiz.Sizlerinde fikrinizi söylerseniz daha sağlıklı bir forum oluşturabiliriz

DOHAD Yönetim Kurulu Başkanı Teknik İşler
Sorumlusu Uyanın, kalkın, kalkının, öğrenin, öğretin...İlim çindede olsa öğreniniz..
IP
ATİLLA KAPLAN
DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ
Simge

Gönderilenler: 16

Alıntı ATİLLA KAPLAN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2007 Saat 01:18
Bu günkü toplantımıza katılan Sayın hocalarımıza  ve sayın üyelerimize tesekkür ederiz.

Toplantımızda tartısılan konulardan birisi olan forum takibi ve baslıkları konusunda Fuat beyin de belirttigi gibi site görüntüsünde ve içeriğinde bazı iyileştirmeler yapılacaktır.

Ayrıca kısa bir zaman once bazı parametre yorumlarının  sadece Dohad üyelerine acılma konusu  tartışılmış  olup   sitede belirteceğimiz bazı kurallara kesinlikle uymak şartıyla grafik yorumlarının  paylaşıma açılması ve ayrıca yorum girme olanagı verilmesi kararlaştırılmıştır.

Bu konudaki hassasiyetimizi bir kere daha  belirtir ve siz sayın üyelerimizin buna uyacağından süphe duymamaktayım

Dohad Yönetim Kurulu adına
Attila Kaplan
IP
aysel Özgezer
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU YEDEK

Gönderilenler: 1239

Alıntı aysel Özgezer Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2007 Saat 01:23
sevgili Arkadaşlar
çok güzel,sıcak bir toplantıydı..keşke katılım daha çok olabilseydi...gelmesini beklediğim eski ve yeni arkadaşlarden kimse yoktu...Sadece Burcu beni yanıltmadı..çok değerli bir gözlemci kazandığımız için çok mutlu olduk..teşekkürler Burcu..
IP
burcu demirhan
DOHAD YÖNETİM KURULU
DOHAD YÖNETİM KURULU
Simge

Gönderilenler: 1496

Alıntı burcu demirhan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2007 Saat 19:47
ben teşekkür ederim Aysel hn. sizlerle tanıştığım için çok şanslıyım(tabii ki tüm dohad ve sismikaktivite üyeleri)HeartSmile
biz başımızda patlamadan hiç bir felaketle ilgilenmeyiz...
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2007 Saat 23:51
Selam benim nlayamadığım bişey var anket sorumuzu 46 kişi okuyor ama 8 kişi oy veriyor neden böyle acaba bir problemmi var acaba ?
Sorumlusu Uyanın, kalkın, kalkının, öğrenin, öğretin...İlim çindede olsa öğreniniz..
IP
Gürkan Andaç

Gönderilenler: 115

Alıntı Gürkan Andaç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 02:32

Ben okudum ve cevaplamadım. Çünkü benim için her iki durumda da bir problem yok. Sıkıntı yaratmıyor. DOHAD kararı ne ise onu kabul ediyorum.

IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 02:37

Toplantımızın resimlerini ana sayfamıza koydum

IP
isikpot

Gönderilenler: 1087

Alıntı isikpot Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 09:57
Fuat,
Bence problem yok ama konu net olarak anlaşılmadı ve özellikle ilk görünen EVET cevabının kaç kişiden geldiğini görmeden % 80 leri görenler burada bir yalnışlık var, çünkü Fuat beyin önerdiği ile anket sonucu farklı ve oy vermeyelim dedi.
O nedenle dohad için, doğrusu ne ise onu bir kez daha yazalım ve gerekirse anketi öyle başlatalım.
IP
Mustafa Ölmez
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 334

Alıntı Mustafa Ölmez Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 15:15
Fuat Bey,

Bir önerim var. Olur mu bilmiyorum.
Diyelim ki, ben gözlem yazıyorum. Yazarken bir konu başlığı olsa. Konu başlığına göre de depolansa. Soru soracak isem. başlığı SORU olur. Gökyüzü ise Konu GÖKYÜZÜ olur ve oralarda depolanır. Böyle ayrı ayrı başlıkla yazınca sanki karışıyor gibi geliyor.

Saygılarımla.
IP
Arzu Aydoğan
Simge

Gönderilenler: 1166

Alıntı Arzu Aydoğan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 17:38
 Benim fikrim sayfanın bu şekilde kalması daha mantıklı.İlk girdiğimde banada zor gelmişti kısa sürede alışıyoruz böyle daha düzenli bence bu şekilde kalmalı.
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 18:55
  Arzu Hnm a katılıyorum sitenın bu hali gayet guzel yanlız yapılacak tek sey siteye sık sık girmek  o zaman daha kolay ve ne kadar güzel düşünülmüş bir site olduğunu göreceksiniz.
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 21:32
Sitenin şimdiki halini korumamı isteyenler sanırım fazla ..Tekrar edersem ençok soru Uğur hocamın forumuna geliyor eğer tek başlık altında sorular sorulursa birbirine karışmazmı? kanular olarak yani şimdiki hali ile arşivlenirse hem ileriki bir tarihte eski sorulara dönüp bakmak kolay olacaktır hemde mükerrer soruların önüne geçilecektir tabi bu benim fikrim önemli olan çoğunluğun fikri Yanlız hatırlarsanız iki tarih arası seçip yazılanları alt alta döktüre biliyorduk bunu tekrar sağlamak için uğraşıyorum ..Şuandada yukarıdaki menüde takvim ile yardım arasında ARAMA  Başlıklı   bir yer var orayı kullanmanızı tavsiye ederim orada ya isimden arama yapabilirsiniz yada kelime girerek arama yaptırabilirsiniz bence çok kolaylık sağlıyor
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2007 Saat 01:30
Sol menüye dohad haberler kısmını yaptım bu bölümde dohad ın yaptığı tüm işlere yer vereceğim
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2007 Saat 23:45
% 80 sitenin şimdiki halini korumamı istediğinden forumlarda başlık açılmasına izin vereceğim.Sizlerde konu açmadan evvel lütfen aynı yada benzer konu olup olmadığını kontrol ederseniz daha sağlıklı bir sitemiz olur.Teşekkür ederim
IP
Metin Dağıstanl
Üye
Üye

Gönderilenler: 119

Alıntı Metin Dağıstanl Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Aralık-2007 Saat 01:10
Bulunduğum yer İstanbul. Güney-GüneyBatı yönlü deprem sinyalleri alıyorum. Bu ülkemizde olacak 5 üzeri ancak 6'yı geçmeyen depremler olabileceğini gösteriyor. Tahmini bölge Kütahya, Afyon, Manisa yada çevreleri olabilir. Ülkemiz sınırları dışında olursa  güçlü depremler birkaç gün içersinde olabilir. Saygılarımla. Mercanlı.
IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2007 Saat 00:54

LÜTFEN TANIDIĞINIZ HERKESE İLETİN ÖNEMLİ !!!

AVEA KULLANANLAR:

Telefonunuzdan hemen ##002# yi>tuşlayın. (Arayın, ekranınıza “aktarma iptal" diye bir yazı gelecek) böylece yönlendirmeyi kaldırın. Yoksa size ulaşamayan herkesten bir kontör düşecek... ve bunu avea kullanan herkese gönderin. Göndermezseniz siz aradığınızda sizden de kontör düşecek. Eğer aradığınız kişinin telefonunda telesekreter ayarlı ise, dinlediğiniz birkaç sn' lik "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" mesajı için bir normal arama karşılığı ücretlendiriliyorsunuz!!!

İşin garip olan kısmı bu değil aslında. Normal avea hatlarında default (fabrika çıkışı) olarak

ayarlı bir telesekreter yokken, herkeste bu telesekreter otomatik olarak ayarlı geliyor!.

Yani sizin hiçbir seyden haberiniz yokken, çaktırmadan sizden indirimlerin karşılığını alıyor.

Arkadaşınızı aradınız ve ulaşamadınız mı? Hemen 2 kontör. İki dakika sonra yine mi ulaşamadınız bir 2 kontör daha... Ne uyanıkça değil mi? İşin daha da kötüsü kimsenin böyle bir uygulamadan haberi yok, herkes diğer operatörlerde olduğu gibi aranılan telesekreterin bedava olmasını bekliyor.

Ne de olsa paralı olan bir uygulama otomatik olarak ayarlı gelmez yanılıyor muyum?

Bu olayı iptal ettirmek ise daha da bir trajikomik. Nasıl mı; Avea' yi arıyorsunuz, durumu anlatıyor ve "uyanık" olduğunuzu gösteriyorsunuz, onlar da size Avea hatlı telefonunuzdan ##002# 'yi aramanız durumunda telesekreterin kaldırılabileceğini anlatıyorlar.

Bu maili gönderen arkadaşa teşekkürler. Lütfen arkadaşlarınıza iletin.

IP
özcan cabbar
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1076

Alıntı özcan cabbar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2007 Saat 17:50
merhaba,
bioparametreler bize kapalı mı,yoksa bende mi bir problem var?
bir de -insan- bölümüne yollanan gözlemler de biopar sayılmıyor mu, ben tam anlayamadım o kısmı
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2007 Saat 23:22
Bir ara kontürlü Turkcell kullanmıştim; aynı durum onlarda da var. Uyarıdır.
IP
meltem öztürk
Üye
Üye

Gönderilenler: 115

Alıntı meltem öztürk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2007 Saat 23:26
türkcell için ne yapmalıyız,bir de özel mesajda sorunmu var?Metin beye bir türlü mesaj atamıyorum.Siz bana atarmısınız Metin bey?
meltem
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2007 Saat 23:59
Ben konuyu tam anlayamamışım. Turksell veya başka bir hat olsun burada zarar arayana çıkıyor.Konturlü veya faturalı hat farketmiyor.Herhangi bir gsm numarasıı aradıgınızda siize 'Aradıgınız numaraya ulaşılamıyor lutfen mesaj bırakın' bilgisi gelmeye başladıgında kontür veya dakika sizden kesilmeye başlıyor. Yapılması gereken herkesin 'Ucu banada degiyor' deyip telesekreterini iptal ettirmesi.

Düzenleyen Hakkı Demirel - 13-Aralık-2007 Saat 00:01
IP
Sayfa   87 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma