Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
BİO PARAMETRELER
 DOHAD | GÖZLEMLER | BİO PARAMETRELER
Mesaj icon Konu: Bio paremetreler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   173 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Konu: Bio paremetreler
    Gönderim Zamanı: 08-Eylül-2007 Saat 21:28
Saat 20.00 sularında ani denge kaybı.Tansiyonum normal olmasına rağmen başım dönmeye devam etti.Yaklaşık 21.00 a doğru da eşim kendini iyi hissetmediğini söyledi.Sehpanın üzerindeki karıncalar marmara-ege hissi veriyor.
Ancak uzakdoğu'da daha şiddetli olacağına inanıyorum.
IP Düzenle
Gülay Şimşek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 417

Alıntı Gülay Şimşek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Eylül-2007 Saat 23:50

Fuat Bey, Latife hanım Dohad üyesi degil ama hep insan (kendisini) gözlemleri giriyor, onu bioparametrelere almak nasıl olur? LOL 

IP
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Eylül-2007 Saat 01:49

Bence öncelikle bio par ile insan arasındaki ayrımı iyi yapalım bio paremetre deyince nasıl bir gözlem türü olmalı insan deyince nasıl olmalı ?

IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Eylül-2007 Saat 16:01
Bacaklarımın üst kısmı epeydir ağrımadığı  biçimde ağrıyor.Eğer hava ile ilintili değilse,ciddi bir Endonezya geliyor.
IP Düzenle
sibel demirağ
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 380

Alıntı sibel demirağ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 15:44

Shocked sevgili mutahara bacaklarına sağlık umarım bir daha hiç ağrımaz endonezya 7,9

IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 15:56
Ağrımasın sibelcim.Dilerim tsunami yaşamazlar.
IP Düzenle
Gülay Şimşek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Gülay Şimşek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 16:10
hamileyim diye dikkat etmiyorum ama sabah 8 de kalktım 10da uyumaya başladım.. bir saattir sözde uyanığım :( gözümü açamıyorum Sleepy
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2007 Saat 21:05
yanılmayı diliyorum ama bir büyük sarsıntı daha yaşayacaklar.şikayetlerim devam ediyor.
IP Düzenle
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 10:31
Bacaklarımdaki sıkıntı hala devam ediyor.Büyük artçıların süreceği muhakkak.Çabuk sönümleneceğe benzemiyor.
IP Düzenle
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 20:27
Oturduğum yerde içim geçecek kadar yoğun uyku hali ve sarsıntı hissi.Marmara kaynaklı olabilir.
IP Düzenle
FUAT AGALDAY
Yönetici
Yönetici
Simge
DOHAD YÖNETİM KURULU

Gönderilenler: 1352

Alıntı FUAT AGALDAY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 21:10
Başka kimler olmalı burada ?
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 21:36
Bunu ben de düşünüyorum ama..
Birşey daha var.Hani gözlemlerimizi yazdığımız bölümün altında(eski sitede)sadece Dohad üyelerinin okuyabildiği birde yorum bölümü vardı.Geçenlerde karıncalarla ilgili bir yorum yaparken,Marmara-Ege 4-5 dedim.Bundan dolayı da herkes göreceği için çok rahatsız oldum.Karıncalar yine tepelerde ama ben birilerinin  etkileneceği düşüncesi ile yazmıyorum.Kısacası, bu sayfayı görüntüleyecek kişilerin okuduklarından tesir altında kalmaması gerekiyor.Az önce bio parametre olarak Marmara yazdım.Ama bunu epeyce bir süre içimde tartıştım.Doğuda da olabilir.Çünkü o zamanda uyuyorum.İnfial yaratacak bir düzleme getirmeksizin olaya bilimsel açıdan bakmayı öğrenene ve isabetlerimizi(kendi adıma)bir dayanağa oturtana kadar sınırlı tutmakta fayda var diye düşünüyorum.Işık Hn. ve Aysel Hn. ve Gülay Hn. bu konuda ne düşünürler?
IP Düzenle
Gülay Şimşek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Gülay Şimşek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2007 Saat 21:45

bunların hepsi düzelir Mutahara Hanım, tek bildigim oglum durum dururken iki saat agladı bende artık bayılmak üzereyim uykusuzluktan...

IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Eylül-2007 Saat 19:32
mutahara  hanım bende aynı düşüncelerle  fuat beye sormuştum .çünkü insanları bır endişeye sevk etmemek adına .ayaklarım sızlıyor  uyku hali fazla  yok  benım düşüncemde ege marmara arası  ancak d.anadolu ve g.doğu da  olabılır sanırım 3+
IP Düzenle
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Eylül-2007 Saat 19:56

Latife Hanımcım,koma halinde uyuyorsam hele birde başağrısı eşlik ediyorsa yakın uzak doğudur.Dün akşam beni yanıltan başımın ağrımaması oldu.Baygınlık geçirircesine içim geçince anladım ki bir yerlerde 4-5 arası birşeyler olacak.Bunu da yakın kaynak olarak gördüm.Açık söylemek gerekirse Enonezya depremi başlamadan önceki süreçte Sumatra benim yumuşak karnım ( neden öyle olduğunu bir bilsem ) bacaklarımın üst kısmı alarm verdi ve beklemeye başladım.Felsefem gereği iyiye yor,iyi ile karşılaş diyorum kendime ama göğsümdeki ağrı hala devam ediyor ve bir yerlerde can acıtı birşeyler olacak,diye düşünmekten de kendimi alamıyorum.Bakarsanız,bunların mantıklı hiçbir açıklaması yok.Doğanın bir parçası olduğumuz gerçeği dışında.Sitemize müteşekkirim.Bana korkmamayı ve olaya daha serinkanlı bakmayı öğretti.İnsanın kendini anlatması zor oluyormuş.Sabrınıza teşekkür ederim:)Sevgiler

IP Düzenle
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Eylül-2007 Saat 19:04
Başağrısı,yoğun uyku hali.İlaca rağmen geçmiyor.Meteorolojik bir nedeni yoksa (basınç gibi) doğu.
IP Düzenle
isikpot
DOĞA HAREKETLERİ ARAŞTIRMA DERNEĞİ

Gönderilenler: 1087

Alıntı isikpot Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Eylül-2007 Saat 21:51

Fuat

başında şöyle düşünülmüştü yanılmıyorsam, insan parametresi çok tartışmaya açık bir konu olduğu için bu sadece dohad üyelerinin göreceği biçimde üyeler bölümünde biopar diye var, insan bölümü ise herkese açık gözlem bölümünde. O nedenle dohad üyesi olmayanların bu bölümü kullanması çok sağlıklı olmaz diye böyle bir ayrım yapılmıştı. Ve öyle devam etmeli bence.

IP
isikpot

Gönderilenler: 1087

Alıntı isikpot Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Eylül-2007 Saat 22:02
kafa sıkışması doğu /güney doğu anadolu, 4-5
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Eylül-2007 Saat 00:17
Deyim yerinde ise saat 22.20 civarından az öncesine kadar geçen süreçte koma halinde ve son derece huzursuz bir biçimde uyuyakaldım.İki satırı yazmak bile son derece güç geliyor.
IP Düzenle
sibel demirağ
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 380

Alıntı sibel demirağ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2007 Saat 13:56

bu gün öğleden sonra başlayan kafa sıkışması mevcut

IP
Sayfa   173 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır