Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İNSAN
 DOHAD | GÖZLEMLER | İNSAN
Mesaj icon Konu: insan Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   229 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ekim-2007 Saat 21:16

iki gündür baş dönmesi kemik ağrısı sağ kol ve bacaklarda ve kulaklarda basınç bendede var.

Düzenleyen melek kaya - 02-Ekim-2007 Saat 23:20
IP Düzenle
elif akba
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 117

Alıntı elif akba Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ekim-2007 Saat 23:16
kulaklarımdakı basınc artarak devam edıyor.
IP
Kıymet PORTAKAL
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 51

Alıntı Kıymet PORTAKAL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2007 Saat 21:12
Kendimi gergin hissediyorum.Özellikle bugün
çabuk sinirleniyroum . Ayrıca Yorgunluk, halsizlik ve uyku hali var..Unuttum sabah baş dönmesi ile uyandım gün boyu etkili oldu. akşam saati geçti

Düzenleyen kıymet - 04-Ekim-2007 Saat 21:13
KportaKal
IP
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 357

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2007 Saat 16:49
uykudan gözümü açamıyorum, normalde 24 saat içinde uyuduğum süre en fazla 4 saattir, ancak son birkaç gündür benzetmek yerinde olacak üzerime ölü toprağı serğilmişcesine uyuyorum ve uyandığımda da hiç dinlenmemiş şekilde kalkıyorum, dengesizlik ve halsizlik üst seviyede, şakaklarımda da sinsi bir ağrı var, adeta içim dışıma çıkıyor....Normalde son derece sakin bir insan olmama karşılık aynı zamanda da fazlasıyla agresifim, kolumdaki ağrılarda sadece üst kol bölgesinde...
Doğa dengesini bozanlara birgün gelir mutlaka hesap sorar
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2007 Saat 18:41
Nerede ise tüm gün uyukladım.Kendimi ayakta tutmakta zorlandım.Hala gözümü açamıyorum.
IP Düzenle
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2007 Saat 20:32

Bütün gün sürekli uyudum neredeyse, hala uykum var ve kendimi toparlayamıyorum bir türlü, sabah foruma bir yazı yazdım ama onu yazmak saatlerimi aldı, ara ara uyukladım uyadım yazmaya devam ettim, çok uzun zamandır böyle olmuyordum, çok yorgun hissediyorum kendimi, sağ dirseğimle omuzum arasındaki ağrıda beni sinir ediyor ve  tepeden tırnağa aniden ter içinde kalıyorum

Düzenleyen A. S. DEMİREL - 06-Ekim-2007 Saat 20:34
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2007 Saat 00:33
   süreklı uyuma isteği halsizlik mutsuzluk ...
IP Düzenle
NebahatKebabcı
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı NebahatKebabcı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2007 Saat 22:49

Akşamdan bu yana sık sık  sarsıntı Hissi

IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2007 Saat 08:50
Son üç gündür devam eden taban yanması,dün öğleden sonra başlayan şiddetli başağrısı ve sarsıntı hissi.
IP Düzenle
Gül Balıkçıoğlu
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 184

Alıntı Gül Balıkçıoğlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2007 Saat 08:56

Eşimde ve bende dün başlayan başağrısı. Halen devam ediyor.

IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2007 Saat 16:42
  uyku hali nerdeyse pc basında uyuyuyorum
IP Düzenle
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 00:11
Confused inanılmaz bir uyku hali birde 3 gün arka arkaya kesintisiz baş ağrısı.
IP Düzenle
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 00:54
Sevgili arkadaşlarım biriniz bana bu uyku uyuma isteğini anlatır mı? kafamı kaldıramıyorum kendimi toparlıyorum bir saat kadar bütün gücümü harcayıp uyanık kalıyorum ama ondan sonra adeta yere yapışıyorum, sağ kolumun dirsekten omuzuma kadar  kısmındaki ağrısı da devam ediyor, beni sinir eden sinsi bir ağrı, hava sıcaklığı 31 derece ve benim yine aynı bölgem ağrıyor, romatizma vb konuda bir sağlık problemim yok, uyandığım zamansa hiç dinlenmemiş hissediyorum kendimi (17 Ağustos öncesinde de benzer şeyler olmuştu özellikle son 13-14 gün uyku hastalığına tutulmuştum diyebilirim), normalde ben asla böyle uyumam en fazla 4 saat uykum vardır, 30 yıldır böyle uyuduğum zamanlar çok azdır, nedir bunun sebebi, bu mesajı bile uyuklaya uyuklaya nerdeyse bir saatte yazdım

Düzenleyen A. S. DEMİREL - 09-Ekim-2007 Saat 14:24
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 03:19
SAYIN DEMİREL

BENDE Kİ UYKU HALİ 4 ,5 GÜNDÜR VAR AMA BU GÜN BİR  FELAKETTİ BU ARADA ORUÇ TUTMUYORUM Kİ ONDAN OLUYOR DİYEYİM. BİRDE SAĞ KOLDA DİRSEKTEN OMZA KADAR OLAN KISIMDA BENDEDE AĞRI MEVCUT VE ÇOK İNCE İNCE SAPLANIYOR ,SİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUM ÇOK SİNİR BOZUCU BİRŞEY.VE SON OLARAK 3 GÜNDÜR HİÇ GEÇMEK BİLMEYEN BİR BAŞ AĞRISI İLAÇ BİLE FAYDA ETMİYOR NERDEYSE.BU  ARADA BİR HAFTA ÖNCESİNE KADAR BİTKİ ÇAYLARIYLA UYUMAYA ÇALIŞIRDIM AMA 4,5 GÜNDÜR ÇAYLARIMI İÇMEDİĞİM HALDE HER DAKİKA UYUMAK İSTİYORUM.KENDİMİ ÇOK HALSİZ VE BİTKİN HİSSEDİYORUM. 
IP Düzenle
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 11:35
Sayın KAYA, siz İstanbuldasınız ve benimle birebir aynı şikayetleri söylüyorsunuz, baş ağrısı dahil, arada bir karbon kağıdı eksik sanki, aynı şekilde oruç tutmuyorum ki bende ondan oluyor diyeyim, kendimi inanılmaz yorgun ve bitkin hissediyorum, doktor arkadaşlarım benden daha önce bu şikayetleri sadece 17 Ağustos depremi öncesinde duymuşlardı, giderek daha da şiddetleniyor, mide bulantılarıda cabası ama ben yaşama düzenimi hiç değiştirmedim işin ilginç olan yanı da bu
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 14:19
Aşırı halsizlik ve başağrısı.Değişen hava koşullarını da gözönünde bulundurmak kaydı ile şikayetlerimizi değerlendirmekte fayda var.
IP Düzenle
A. S. DEMİREL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı A. S. DEMİREL Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 14:45
Sayın Mutahara KARAMAN bu şikayetlerimi sizler değerlendireceksiniz, bu konuda çok fazla bir deneyim sahibi değilim, farkettiğim bünyesel değişimlerimi buraya yazıyorum, eskiden çok önemsemiyordum ve ilaç içtiğim halde geçmediği içinde doktoru suçlardım ama bu konunun doktorla ve onların verdiği ilaçlarla bir alakası olmadığının bilincindeyim artık, aynı ağrı için bilinen bütün ağrı kesicileri denediğim halde hiç fayda etmediğini test ederek öğrendim ve artık boşu boşuna da ilaç içmiyorum hiçbir faydası yok çünkü, hiç bir sebep yokken aniden geldiği gibi yine aniden gidiyor

Düzenleyen A. S. DEMİREL - 09-Ekim-2007 Saat 14:46
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 15:01
Geçen hafta sağ bacağımda şiddetli ağrı vardı,ilgili mi tesadüf mü bilmiyorum hafta sonu olan Dikili depremlerinden sonra geçti. Evde PC olmadığından saati saatine kontrol edemiyorum işyerine gelince de unutuyorum ama Pazartesi günü ağrımın olmadığını farkettim ve şaşırdım. 
IP Düzenle
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 15:04
Ayrıca uyku sorununa gelince özellikle perşembe - cuma günü hiç adetim olmadığı halde masaya başımı koyup uyumak istedim. Ayakta uyur vaziyette gezdim ve o halde işlerimi bitirmek zorundaydım çok zorlandım.sabah kalkışlar ise neredeyse hafıza kaybıyla oluyor böyle günlerde. Neden kalktığımı,ne işimin olduğunu kısa bir süre düşününce hatırlıyorum.
IP Düzenle
Gül Balıkçıoğlu
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 184

Alıntı Gül Balıkçıoğlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2007 Saat 15:17
Bikaç gündür devam eden başağrısı bugün yerini tuhaf bir duyguya bıraktı. Başım sanki su dolu bir balonun içerisindeymiş gibi hissediyorum.
IP
<< Önceki Sayfa   229 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Açık Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Açık Forumda Cevapları Silme
Açık Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.05a